Një gjahtar në Gjermani ka gjetur një dhelpër të ngrirë brenda një kubi akulli.

Kafsha mendohet të ketë rënë në lumin Danub, e më pas të jetë mbytur para se të ngrinte.

Franz Stehle e vendosi dhelprën jashtë hotelit të familjes së tij në Fridingen. Ai tha se ka parë edhe kafshë të tjera të ngrira përfshirë një dre dhe një derr të egër.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel