Kylie, selfie e fundit për 2016

01/01/2017 00:00

Kylie Jenner mori një vëmendje të madhe, pasi fitoi plot 82 milionë ndjekës në Instagram, duke treguar format e saj.

Dhe ditën e fundit të 2016 nuk kishte asnjë ndryshim për modelen bukuroshe, duke pozuar sërish para pasqyrës së tualetit. Këtë herë Kylie kishte veshur një palë reçipeta jeshile me një pozim provokues. Në diçiturë ishte shkruar vetëm ‘Hey’.

FOTO GALERI
3/3

Top Channel