Kaka, nga Caroline te Carolina

31/12/2016 00:00

Pas divorcit nga bashkëshortja Caroline Celico, me të cilën pati një martesë 10 vjeçare, Ricardo Kaka duket se ka gjetur dashurinë e tij të re.

Ish-lojtari i Milanit dhe Realit të Madridit është shfaqur publikisht me të dashurën e tij të re Carolina Dias, ku mori pjesë në dasmën e lojtarit të PSG-së, brazilianit Lucas Moura në Sao Paulo.

Nga martesa e parë 10 vjeçare me Caroline Celico, Ricardo Kaka ka edhe një djalë.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel