Një “engjëll” si Jasmine Tookes

30/12/2016 00:00

Ajo u përzgjodh mes modeleve të tjera për të mbajtur reçipetat 3 milionë dollarëshe gjatë spektaklit të përvitshëm madhështor të “Victoria’s Secret” dhe Jasmine Tookes vërteton pse e meritoi këtë nder.

Bukuroshja 25-vjeçare është duke shijuar pushimet në Brazil dhe ka postuar foto vetëm me të brendshme.

E vetme dhe përballë pasqyrës, modelja dëshmon edhe një herë se është në formë të mirë dhe gati për një tjetër vit të mbushur me suksese.

Tookes nuk ka veçse një vit që është rreshtuar mes “engjëjve” të mrekullueshme të “Victoria’s Secret”.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel