Ukrainasja që rivalizon Kim Kardashian

29/12/2016 00:00

Prej 7 vitesh Maria Skorchenko praktikon “Twerk” dhe tashmë bukuroshja 26 vjeçare është edhe një instruktore.

Videot që ajo poston në profilin e saj në “Instagram” janë bërë hit, ndërsa ajo ka me mijëra ndjekës në profilin e saj.

Vajza nga Kievi njihet në rrjetet sociale si “Sexy Mamasita” dhe kjo fal performacave mjaft të nxehta të saj, të cilat më parë i kanë bërë edhe Nicki Minaj dhe Rihanna në videoklipet e tyre. Ndërsa sa i përket të pasmeve, për ndjekësit e saj, ajo është një rivale e denjë e Kim Kardashian.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel