Ta mbyllësh vitin në St Barts

29/12/2016 00:00

Engjëlli i Victoria’s Secret, Izabel Goulart duket se ka vendosur ta mbyll në plazhin e mrekullueshëm të St Barts këtë vit.

Prej ditësh, Izabel dhe Kevin Trapp, portieri i PSG, ndodhen me pushime St Barts, ku duken më të dashuruar se kurrë më parë.

Me linjat e saj perfekte, Izabel dukej mahnitëse, teksa ndërthurte bukurinë njerëzore me atë natyrore.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel