Kimberley Garner ka shumë qejf të luajë rolin e të zonjës së shtëpisë dhe për këtë arsye ftoi shoqet e saj për një festë para Krishtlindjeve.

Por, ajo që nisi si një darkë normale, përfundoi me vajzat në tualet duke pozuar vetëm me bikini.

Në fillim, 26-vjeçarja Kimberley Garner nisi të postonte foto në Instagram para se të vinin mikeshat, duke treguar gjërat që kishte përgatitur për to.

Më pas, situata u “nxeh” tej mase…

FOTO GALERI
1/5

Top Channel