Fiziku i pabesueshëm i Alessandra Ambrosios

21/12/2016 00:00

Njihet si një nga modelet me fizikun më të mirë në botë dhe Alessandra Ambrosio e tregoi këtë gjë edhe një herë në Florianopolis të Brazilit.

35-vjeçarja u fotografua me bikini në plazh, aty ku po kalonte një ditë relaksuese bashkë me shoqet e saj.

Ajo u sigurua që të qëndronte e hidratuar dhe për këtë arsye bleu edhe një arrë kokosi.

Modelja veterane është nënë e dy fëmijëve, 8-vjeçares Anja dhe 4-vjeçarit Noah, të cilët i ka me partnerin e saj, 35-vjeçarin Jamie Mazur.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel