Ish e dashura e Bieber, e mrekullueshme në Majemi

20/12/2016 00:00

Pas lidhjes së shkurtër që pati gjatë muajit gusht me këngëtarin Justin Bieber, modelja 20 vjeçare Alexandra Rodriguez po fiton çdo ditë e më shumë vëmendje nga mediat rozë dhe jo më kot.

Alexandra është fotografuar së fundmi duke vozitur në Majemi, ku me bikini ajo shfaqte trupin e saj perfekt.

Ngjashmëria e madhe që 20 vjeçarja ka me Selena Gomez i ka bërë mediat që ta cilësojnë atë edhe si sozinë e këngëtares, me të cilën Justin pati një lidhje të gjatë.

FOTO GALERI
2/10

Top Channel