Nicole Kidman do adoptojë një djalë indian?

19/12/2016 00:00

Aktorja hollivudiane Nicole Kidman do të adoptojë një tjetër fëmijë, që këtë herë është nga India.

Ajo ka dy fëmijë me bashkëshortin e saj Keith Urban, Sunday Rose dhe Faith Margaret, por sipas revistës “Woman’s Day” ata po kërkojnë të adopotojnë një tjetër fëmijë.

Revista thotë që shumë shpejt aktorja dhe këngëtari do të mirëpresin një djalë të vogël nga India, pak a shumë si në filmin e fundit të Nicole, “Lion”.

“Nicole është duke folur rreth kësaj teme. Por në mënyrë private u ka thënë miqve se ajo dhe Keith kanë nisur procedurat”, shkruan revista por një përfaqësues i Keith ka thënë për Daily Mail Australia se lajmi nuk është i vërtetë.

Një vëllai për Sunday dhe Faith? Çifti, të dy 49-vjeçar, kanë dy vajzat biologjike. Gjithçka pritet të vërtetohet me kohën.

Top Channel