Çifti i famshëm konfirmon ndarjen

19/12/2016 00:00

Marc Anthony 48-vjeç dhe bashkëshortja e tij, Shannon de Lima 28-vjeçe kanë konfirmuar ndarjen e tyre, disa javë pasi lajmi pushtoi kryeartikujt e mediave rozë.

“Pas një konsiderate të madhe, ne të dy kemi vendosur në mënyrë miqësore t’i japim fund martesës sonë 2-vjeçare”, ka thënë çifti në një deklaratë për “US Weekly”. “Kërkojmë privatësi në këtë proces të vështirë dhe nuk do të ketë komente të mëtejshme nga asnjëri prej nesh rreth çështjeve tona personale”.

Marc Anthony dhe Shannon de Lima kanë dy vite të martuar me njëri-tjetrin dhe nuk kanë fëmijë së bashku.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel