Rikthimi i Aleksandër Gjokës

16/12/2016 00:00

Këngëtari Aleksandër Gjoka, një ndër zërat më të njohur të rokut shqiptar, është kthyer me një këngë të re.

Kënga titullohet “Jeta ime” dhe është klipi i parë zyrtar për Gjokën pas 30 vitesh karrierë.

Këtë këngë ai e ka realizuar në bashkëpunim me vëllezërit korçarë, Stefi dhe Endri Prifti.

Top Channel