Mohimet dhe pohimet e reperit shqiptar

14/12/2016 00:00

Së fundi është përforlur shumë për një lidhje të mundshme midis Gjikos dhe Elita Rudi.

Kjo për arsye se moderatorja dhe reperi u fotografuan muaj më parë në aeroport teksa udhëtonin bashkë për Turqi.

Megjithatë, i ftuar në “Top Show Magasine”, Gjiko e mohoi të ishte në një lidhje me bukuroshen nga Kosova duke u shprehur se është single.

Por duke patur parasysh postimet e fundit në rrjetin social “Snapchat”, Gjiko po i bën të gjithë të mendojnë të kundërtën. “Bae Swag” shkroi reperi në “Snapchat”, ku duken këmbët e tij dhe siç e nënkupton me shkurtimin “Bae” janë këmbët e të dashurës së tij.

Top Channel