Kerry shfaqet dy muaj pas lindjes

14/12/2016 00:00

Kerry Washington është njëra ndër aktorët më të kërkuara në Hollywood dhe tani mesa duket angazhimet e saj do të shtohen pasi është bërë nënë për herë të dytë.

Pavarësisht kësaj, Kerry së fundmi ishte e pranishme në tapetin e kuq të “The Critics’ Choice Awards” . Aktorja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve duke u shfaqur superseksi vetëm dy muaj pas lindjes së djalit të saj.

Kerry kishte veshur një fustan të zi që zbulonte një pjesë të konsiderueshme nga pjesa e sipërme e trupit. Aktorja 39-vjeçare solli në jetë djalin e saj të dytë në muajin tetor dhe duhet ta pranojmë se është kthyer në formë shumë shpejtë.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel