Enca, pjesë e Universal Music Group

13/12/2016 00:00

Enca do të jetë pjesë e Universal Music Group duke filluar që nga viti 2017. Ky është një lajm që këngëtarja ka bërë të ditur për të gjithë me anë të një postimi në Instagram.

Disa ditë më parë këngëtarja kishte publikuar një tjetër përkrah së cilës shkruante se viti 2017 do të ishte super dhe mesa duket kishte të drejtë.

Shpresojmë që të kemi një tjetër këngëtare shqiptare që të na përfaqësojë në arenën ndërkombëtare duke na bërë krenarë.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel