DJ Dalool ka publikuar një foto në profilin e tij në Instagram ku shfaqet duke luajtur muzikë dhe me një “look” pak më ndryshe. DJ i njohur ka shkruar krahas fotos 5 vjet, duke na lënë të kuptojmë se fotografia është bërë 5 vite më parë.

Ndërkohë vetëm para pak ditësh Dalool ka vizituar Prishtinën duke publikuar një foto nga atje ku shpreh qartë edhe dashurinë e tij për qytetin e lindjes duke shkruar: “Prishtina, qyteti im. E vetmja dashuri e imja”.

Momentalisht DJ është duke punuar mbi një projekt të ri muzikor të cilin pritet ta publikojë në fillim të vitit 2017.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel