Ajo u bë e famshme pas lidhjes romantike me Tyga, pikërisht në kohën kur ai u nda nga Kylie Jenner.

Lidhja e tyre ishte e shkurtër dhe reperi u rikthye sërish me yllin e reality show-t, por tashmë Demi Rose po bën gjithçka që të vijojë të mbetet në qendër të vëmendjes.

Pak ditë më parë pozoi nudo për kopertinën e revistës “Sixty6”, ndërsa këtë gjë e ka bërë sërish për kalendarin e 2017-s, duke u cilësuar si “vajza e artë”. 21-vjeçarja tregon e zhveshur format e saj, ndërsa është lyer me ar.

Tanimë ajo njihet si mbretëresha britanike e “Instagram”-it me 3.5 mln ndjekës.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel