Në Dubai me Myleene Klass (Foto)

11/12/2016 00:00

Myleene Klass u bë e famshme në një “reality show” britanik 10 vite më parë, kur bëri dush me një bikini të bardhë.

Ndërsa dje, 38-vjeçarja u mundua ta rikthente dhe një herë atë moment, duke zgjedhur një kostum banje të bardhë për një ditë plazhi në Dubai.

Prezantuesja britanike tregoi fizikun e saj të tonifikuar, si për të na thënë se koha për të nuk kalon.

Myleene Klass ndodhet në Dubai së bashku me dy vajzat e saj.

FOTO GALERI
3/11

Top Channel