Çifti Beckham synon vilën 200 milionë dollarëshe

11/12/2016 00:00

Edhe pse janë britanikë, ata prej vitesh jetojnë në SHBA dhe mesa duket të ardhmen e tyre e shohin atje.

David and Victoria Beckham raportohet se ja kanë vënë syrin vilës më të madhe në Los Angels, e cila ka 14 dhoma gjumi dhe 27 banjo. E kjo supervilë kushton vetëm 200 milionë dollarë.

Çifti Beckham ka krijuar një listë me shtëpi që do t’u përshtatej nevojave të tyre dhe 4 fëmijëve. E në krye të listës është edhe supervila 200 milionë dollarëshe.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel