Vajza e Ornela Mutit, nudo para mamasë dhe njerkut

09/12/2016 00:00

Realizimi i fotove nudo nuk përbën më një kompleks për shumicën e modeleve, por për pjesën më të madhe është e sikletshme të dalin lakuriq para prindërve e aq më pak përpara njerkut.

Por ky nuk është rasti i Naike Rivelli, vajzës së aktores së njohur botërisht Ornela Muti. Në një foto të fundit të publikuar ajo shfaqet nudo para mamasë së saj dhe njerkut Fabrice Kerherve, ndërsa ky i fundit është vetëm me mbathura.

Naike Rivelli është e njohur për pozat e saj nudo, por kjo foto është komentuar si “shumë e sikletshme” dhe e “trishtueshme”.

Para se të bënte publike foton e plot ajo fillimisht ka postuar imazhin e prerë duke shkruar: “Kush e ka realizuar këtë foto? Mashkulli që nuk kam? Femra që nuk kam? Miqtë të cilët nuk janë këtu? Kush?”.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel