Ireland Baldwin rrit temperaturat

05/12/2016 00:00

Ky është ndoshta një nga kalendarët më të nxehtë që po publikohen këto ditë. Love Video Advent Calendar ka rritur sërish temperaturat ku në ditën e 4-rt shfaqet supermodelja Ireland Baldwin në plazh.

21-vjeçarja shfaqet e mrekullueshme në klipin e regjisorit Doug Inglish dhe stilimin e Sean Knight, teksa bën poza seksi për fotot e kalendarit.

Modelja dhe aktorja, vajzë e Kim Bassinger dhe Alec Baldwin, shfaqet topless në disa plane, ndërsa në disa të tjera me të brendshme të dizenjuara nga Coach.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel