Do e donit një kalendar të tillë?

05/12/2016 00:00

2016 ka qënë vit i mbarë për disa njerëz. Por Kylie Jenner u jep fansave të saj disa arsye të tjera për të qënë të lumtur për 2017.

Modelja 19-vjeçare ka postuar të dielën në Instagram dhe Snapchat foto nga kalendari i saj i ardhshëm.

Në jnë nga fotot, ylli i Keeping up with the Kardashians, tregon format e trupit teksa pozon me një piton rreth saj. Duket se bukuroshja nuk është e trembur nga gjarpëri, teksa ka veshur një palë të brendshme të zeza.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel