Iggy ‘ngroh’ fansat në Minesota

03/12/2016 00:00

Kur Iggy Azalea u ngjit në skenë mbrëmjen e së premtes në Minesota, temperaturat ishin nën zero, por kjo nuk e pengoi këngëtaren që të shfaqej me një dekolte ‘ngrohëse’ për fansat besnikë të saj.

26-vjeçarja australiane u shfaq me një kostum uniformë ngjyrë blu dhe me zinxhirin gjysmë të mbyllur duke treguar mjaftueshëm nga hiret e saj.

Vetë këngëtarja ka pranuar që ‘nuk i ka të sajat’. Ajo iu nënshtrua një operacioni zmadhimi gjoksi vitin e kaluar dhe për këtë thotë se nuk është penduar.

Gjithsesi, veç dekoltesë ‘zemërgjerë’ Iggy u prezantoi fansave edhe një tatuazh të ri në dorën e saj të majtë.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel