Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë adhuruese të maceve.

Kjo gjë duket qartë në foton e publikuar në profilin e Xhemit ku shohim dy vajzat duke shijuar rrezet e diellit nën shoqërinë e një maceje.

Dashurinë që kanë për këtë kafshë, vajzat e kanë treguar edhe më parë në fotot e tjera të publikuara, por në këtë rast duhet ta pranojmë se duken vërtet këndshëm.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel