Julia Roberts, tifoze e Manchester United

28/11/2016 00:00

Julia Roberts ishte e pranishme në “Old Trafford” për të ndjekur ndeshjen Manchester United-West Ham. Në përfundim të 90 minutave, aktorja amerikane zbriti në fushë bashkë me fëmijët dhe bashkëshortin e saj, Daniel Moder.

Roberts hoqi këpucët për të ecur më rehat në tapetin e gjelbër të “Djajve të Kuq”.

Aktoren e famshme e priti mesfushori i Manchester United, Michael Carrick.

Julia Roberts takoi edhe Coleen Rooney-n, bashkëshorten e sulmuesit dhe kapitenit Wayne Rooney.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel