Kylie, set fotografik me të dashurin

20/11/2016 00:00

Kylie Jenner ka realizuar një set fotografik me të dashurin e saj, Tyga. Ky set është realizuar ditën e lindjes së reperit.

Në fotot e publikuara në profilin e Kylie-t në Instagram, shohim çiftin të përqafuar me njëri-tjetrin dhe mund të themi se duken më të dashuruar se kurrë.

Këto foto nga ky set, pasojnë ato që Kylie publikoi më herët me të brendshme. Ajo tashmë ka një dyqan të saj ku kërkon të shesë pikërisht të brendshme shumë seksi.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel