Lauren, puthje me një vajzë

18/11/2016 00:00

Lauren Jauregui nga Fifth Harmony së fundmi ka shijuar një puthje me një vajzë tjetër gjatë një dasme javën e kaluar dhe duket se foto është bërë direkt virale ndërkohë që fansat kanë komentuar të mallëngjyer.

Duket se shoqja e re e Lauren është Lucy Vives, vajza e këngëtarit dhe aktorit të njohur kolumbian të telenovelave, Carlos Vives.
 
Gjithsesi, duket se imazhi është marrë nga disa foto të bëra më shumë për qejf gjatë dasmës.

FOTO GALERI
2/7

Top Channel