Motrat Kardashian përherë tërheqin vëmendjen e mediave dhe fansave të tyre dhe nuk është ndryshe as me Khloe-n.

Kjo e fundit ka shqetësuar jo pak fansat me pamjen e re. Komentet vërshuan kur 32-vjeçarja postoi një foto në llogarinë e saj në Instagram.

Në foto ajo shfaqet përpara pasqyrës duke ekspozuar belin e saj, i cili duket jashtëzakonisht shumë i hollë. Si po ju duket Khloe?

FOTO GALERI
1/5

Top Channel