Bruno Mars me anë të një postimi në profilin e tij në Instagram ka deklaruar se do të nisë turneun e tij botëror të quajtur “24K Magic”.

Ky do të jetë turneu më i madh që Bruno ka bërë ndonjëherë me 85 koncerte në të gjithë botën.

“24K Magic World Tour” do të nisë më 28 mars 2017 në Antwerp dhe do të përfundojë më 11 nëntor 2017 në Los Angeles. Ky mund të jetë turneu botëror më i madh i vitit 2017.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel