Emily Ratajkowski prej disa ditësh ka tërhequr vëmendjen e mediave për foton e saj nudo kundër Trump dhe për fotot gjatë kërcimit të nxehtë, për  9.1 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Por së fundmi 25-vjeçarja ka postuar një foto nudo gjatë pushimeve të saj. Ajo tregon çdo milimetër të fizikut të saj. Fotoja është shkrepur në anë, për të ruajtur modestinë e saj.

Emily mori famë ndërkombëtare në 2013, kur u shfaq nudo në videon Blurred Lines të Robin Thicke, duke treguar se ajo ndihet shumë rehat me trupin e saj.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel