Drake, dhurata për macet e Taylor

12/11/2016 00:00

Kohët e fundit Drake i ka blerë Taylor Swift dhurata për macet e saj. Në Hollywood përflitet se ka një lidhje mes reperit dhe këngëtares, që pas ndarjes së tij nga Rihanna.

Ai duket se po ia fiton zemrën 26-vjeçares me dhurata për macet Meredith dhe Olivia, të cilat Taylor i dashuron.

Një çift goxha i çuditshëm, por mesa duket, dashuria nuk njeh limite.

Top Channel