Shoqet që ‘vodhën’ spektaklin në NBA

10/11/2016 00:00

Janë dy prej modeleve më të kërkuara të momentit dhe kudo ato shkojnë sigurisht që tërheqin vëmendjen, por ta bësh një gjë të tillë në një ndeshje basketbolli në SHBA është mjaft e vështirë, por ato ja kanë arritur.

Dy shoqet e ngushta, Kendall Jenner dhe Bella Hadid janë shndërruar në qendrën e vëmendjen në ndeshjen e basketbollit të Los Angeles Lakers në “Staples Center”.

Modelet e “Victoria’s Secret” ishin të mrekullueshme, teksa mbanin pantallona të shkurtra.

FOTO GALERI
2/17

Top Channel