Në dhomën e hotelit vetëm me parukierin

08/11/2016 00:00

Ish e dashura e Jason Derulo, Daphne Joy i ka kënaqur fansat e saj të “Instagram”-it me foto vërtet të nxehta.

Bukuroshja 29 vjeçarja ka shfaqur format e saj fenomenale në disa foto, të cilat më pas nuk ka hezituar t’i shpërndajë në rrjetin social për kënaqësinë e ndjekësve të saj.

Daphne tha se fotot ishin realizuar brenda dhomës së një hoteli, ndërsa ajo ndodhej vetëm me parukierin e saj Jonathan Baron dhe ishin duke pritur shërbimin e dhomës.

Top Channel