E përkryera Pia Miller! (FOTO)

04/11/2016 00:00

Aktorja dhe modelja kiliane Pia Miller është duke pushuar në plazhet e mrekullueshme të Australisë dhe kurrsesi nuk mund të harronte të postonte foto në “Instagram”.

33-vjeçarja ka postuar një foto me bikini, ndërsa qëndron e ulur. Pia mund të konsiderohet thjesht fantastike dhe nuk duhet harruar fakti që ajo është nënë e dy fëmijëve.

FOTO GALERI
2/11

Top Channel