Miranda Kerr: Pas ndarjes nga Bloom rashë në depresion

02/11/2016 00:00

Supermodelja australiane Miranda Kerr ra në një depresion të tmerrshëm pas ndarjes nga Orlando Bloom.

Modelja 33-vjeçare kaloi kohë të vështira kur marrëdhënia e saj me aktorin e “Piratët e Karaibeve” mori fund në 2013 dhe ajo shprehet se para se ta kalonte vetë, kurrë nuk e kishte kuptuar se si ndikonte depresioni tek një person.

“Kur unë edhe Orlando u ndamë, unë rashë në një depresion të tmerrshëm. Kurrë nuk e kisha kuptuar atë ndjenjë apo realitetin e kësaj sëmundjeje sepse isha një person shumë i lumtur. Çdo mendim që ke ndikon në realitetin tënd dhe e vetmja gjë që mund të bësh është të kontrollosh mendjen”, u shpreh modelja në një intervistë të dhënë për revistën “Elle”.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel