Mesa duket jo vetëm femrat e “showbiz”-it zhvishen për të promovuar trupin më shumë se zërin dhe këtë gjë e ka vërtetuar më së miri Capital T.

Referi kalon shumë kohë duke ndarë me fansat virtualë momente nga jeta e tij profesionale dhe private.

Capital T ka postuar një video në llogarinë e tij në Instagram ku shfaqet gjysmë i zhveshur.

Mesa duket kjo ka qenë mënyra më e mirë për të nisur mëngjesin me energji pozitive.

Top Channel