Kida e Mozzik ndezin SHBA-të

01/11/2016 00:00

Kida dhe Mozzik përveç se janë pjesë të së njëjtës shtëpi diskografike, janë edhe miq shumë të mirë dhe zhvillojnë koncerte së bashku.

Dy këngëtarët ndodhën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të performuar në disa qytete të ndryshme për fansat që kanë në ato vende.

Kida ka publikuar edhe një video ku shfaqet duke kënduar hitin e saj “Premtimet” së bashku me Mozzik dhe mund të themi se atmosfera është shumë e zjarrtë.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel