Ariel Winter provon modelen

01/11/2016 00:00

Është 18-vjeç ka ngjitur me shpejtësi shkallët e karrierës si aktore në Hollywood dhe këtë gjë synon të bëjë edhe si modele.

Ariel Winter tregoi në disa shkrepje të bërë në Los Anxheles së nuk bën pjesë të grupi i femrave që vihen në siklet kur vjen puna tek aparati.

18-vjeçarja provoi veten si modele në një seri fotografishë provokuese e veshur me një monokini që tregonte mjaftueshëm format e saj të kolme dhe një palë çizme të zeza të gjata.

Ariel pati një fundjavë të ngjeshur, ku mori pjesë në tre festa të ndryshme Hallowenni, ndërsa më herët u tregoi 2.6 milionë ndjekësve të vet në Instagram tatuazhin e saj të vendosur në fundshpinë.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel