Cili është sekreti i saj?

26/10/2016 00:00

Vitin e kaluar ajo ka mbajtur krahët e ëngjëllit të Victoria’s Secret në sfilatë vjetore. Dhe duket se Stellas Maxwell duket se është një mdoele perfekte për brandin e njohur teksa tregon format e saj të mrekullueshme në një postim në Instagram.

E veshur thjesht me të brendshme, modelja 26-vjeçar nga Irlanda e Veriut shkruan: “VSfashionshow16 po vjen. Shumë e lumtur që kthehem në Paris!”

FOTO GALERI
1/2

Top Channel