E kujt i nevojitet “Beqari”

25/10/2016 00:00

Dy femra kanë gjetur dashurinë e jetës së tyre në versionin australian të reality-show “Beqari”, njëra-tjetrën.

Bukuroshet bionde, 27-vjeçarja Megan Marx dhe 30-vjeçarja Tiffany Scanlon u takuan për herë të parë pasi u bënë pjesë e spektaklit vitin e kaluar, ku ishin në garë me 23 femra të tjera për të fituar zemrën e beqarit Richie Strahan.

Të dyja u larguan shumë shpejt nga spektakli, e tashmë disa javë pasi në mediat sociale nga fansat aludohej një lidhje mes tyre, Megan ka pranuar se ka rënë në dashuri me rivalen e dikurshme.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel