Miss BumBum promovon maskotën e Botërorit

24/10/2016 00:00

Federata Ruse e Futbollit i ka bërë një ftesë për të promovur maskotën e Botërorit 2018 dhe Miss Bum Bum nuk është menduar dy herë.

“Zabivaka” quhet maskota ujk e evenimentit botëror dhe braziliania Suzy Cortez do të udhëtojë drejt Rusisë për të dhuruar disa poza provokuese.

Gjithsesi, ajo nuk humbet kohë dhe përgjigjen pozitive federatës ruse ia jep me një koleksion fotosh vërtet provokuese.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel