Alessandra Ambrosio, fantastike me bikini

24/10/2016 00:00

Karriera e saj kërkon që të jetë elegante dhe Alessandra Ambrosio është në një formë perfekte fizike, ashtu siç shihet nga fotot e bëra në Malibu.

Ditën e dielë, modelja e famshme u fotografua me bikini në një ditë që e kaloi me familjen e saj.

Alessandra shoqërohej nga i fejuari Jamie Mazur dhe dy vajzat e tyre.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel