Në shtrat me Pamela Anderson

12/10/2016 00:00

Fiziku i saj është një nga më të famshmit në botë dhe trupi i saj, edhe pse pranë të 50-ve, nuk duket se po i humbet vlerat.

Ish ylli i “Baywatch”, tashmë në moshën 49-vjeçare, ka treguar edhe njëherë format e saj, ndërsa pozon me të brendshme për një revistë spanjolle.

Ajo ka realizuar një sërë pozash provokative, disa prej të cilave me artistin shumë të ri se ajo, Christian Rosa, ku mund të evidentohen ato që kanë bërë në shtrat.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel