Anxhelina të lë pa fjalë

04/10/2016 00:00

Anxhelina Hadergjonaj po i çmend të gjithë me fotot që poston në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, e cila jeton në Amerikë, ka realizuar një set shumë provokues dhe ka lënë pa fjalë të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Për të realizuar këtë set është kujdesur një staf i madh profesionistësh, përfshirë edhe grimierin e yjeve të Hollyëood.

Me këtë “look”, Anxhelina na kujton pak paraqitjen e Kim Kardashian në MTV Video Music Awards.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel