3-vjeçari me urgjencë drejt Tiranës, u plagos aksidentalisht me sëpatë

01/04/2016 00:00

Një 3-vjeçar është nisur nga Peshkopia menjëherë me helikopter drejt Tiranës në gjendje të rëndë, pasi është plagosur aksidentalisht me sopatë.

Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Topojan të Dibrës ku fëmija M. Ç ëshë dëmtuar rëndë në kokë.

Nga hetimet e para rezulton se babai i vogëlushit ka qënë duke prerë dru dhe ka lënduar në mënyrë aksidentale të miturin. Hetimet vijojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Top Channel