Katie Cassidy nuk i lë aspak vend imagjinatës

29/12/2015 00:00

Katie Cassidy dukej si një perëndeshë mitike e detit ditën e hënë.

Aktorja 29-vjeçare tërhoqi vëmendjen në Majemi me një bikini shumë të vogël, që i linte shumë pak vend imagjinatës.

Katie tregoi fizikun e saj të tonifikuar, ndërkohë që syzet e diellit nuk i hoqi për asnjë moment.

Aktorja është e famshme për rolin e saj në serialin “Arrow” dhe në filmin “Monte Carlo”.

FOTO GALERI
2/3

Top Channel