Lajmi i fundit
Katër pasagjerë ndodheshin në bordin e Volkswagen Caddy drejtuar nga 22-vjeçari shqiptar.
Pasagjerët ishin tre shtetas shqiptarë të moshës 41, 43 dhe 45 vjeç, së bashku me një shtetas nepalez 26 vjeç
Aktualisht autoritetet po hetojnë rrethanat e aksidentit. Raportet paraprake sugjerojnë faktorë të mundshëm si shpejtësia, kushtet e motit dhe gjendja mekanike e automjeteve

Katie Cassidy nuk i lë aspak vend imagjinatës

29/12/2015 00:00

Katie Cassidy dukej si një perëndeshë mitike e detit ditën e hënë.

Aktorja 29-vjeçare tërhoqi vëmendjen në Majemi me një bikini shumë të vogël, që i linte shumë pak vend imagjinatës.

Katie tregoi fizikun e saj të tonifikuar, ndërkohë që syzet e diellit nuk i hoqi për asnjë moment.

Aktorja është e famshme për rolin e saj në serialin “Arrow” dhe në filmin “Monte Carlo”.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel