Modelja e “Victoria Secret” rrëzohet në pasarelë (FOTO)

13/09/2015 00:00

Modelja e “Victoria Secret”, Candice Swanepoel ka pësuar një rrëzim të tmerrshëm, mbrëmjen e së premtes, teksa u ngjit në pasarelë.

26-vjeçarja nga Afrika Jugore ishte duke pozuar për “Givenchy” në “New York Fashion Week”, në momentin kur u pengua me këmbët e saj dhe ra me duar në tokë.

Si një profesioniste e vërtetë, Candice, u ngrit menjëherë dhe vazhdoi të përfundonte misionin e saj, duke pozuar deri në fund.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel