Emily Ratajkowski mahnitëse dhe e veshur

11/09/2015 00:00

Emily Ratajkowski ka arritur të gjejë pak kohë të lirë nga axhenda e saj e ngjeshur në javën e modës në Nju Jork, për t’iu përkushtuar atij, të dashurit të saj, Jeff Magid.

Mbrëmjen e kaluar me të dashurin e saj, Emily ka zgjedhur të vishet me të bardha, ngjyrë që e tregon atë aq të pafajshme e engjëllore.

Emily dhe Jeff kanë filluar të kenë lidhje me njëri-tjetrin që në dhjetor të 2014, dhjetë muaj pasi modelja bukuroshe i dha fund romancës me stilistin Andrew Dryden.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel