Rita Ora këndon në koncertin e Krishtlindjeve në Shtëpinë e Bardhë

16/12/2014 00:00

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, mori pjesë në koncertin e përvitshëm të Krishtlindjeve të organizuar këtë herë nga Presidenti amerikan në Shtëpinë e Bardhë.

Ajo ishte kujdesuar maksimalisht për veshjen e saj në mënyrë që të bënte një paraqitja të mirë përpara Presidentit Obama dhe familjes së tij. Me një fustan të zi Rita shkëlqeu. Të pranishëm ishin edhe këngëtarë dhe artistët me të njohur të Hollywoodit, duke përfshirë edhe Beyonce dhe Jay Z.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka postuar në rrjetet sociale edhe një foto së bashku me Barack dhe Michelle Obama.

FOTO GALERI
2/2

Top Channel